Паперові крафт пакети

Паперові крафт пакети від ТМ «Крафтинка»: купити гуртом та в роздріб

Сучасні паперові пакети є екологічним і розумним рішенням для упаковки. Така упаковка виготовлена з натуральних екологічних та біорозкладних пакувальних матеріалів, таких як целюлоза, що робить її дружньою щодо довкілля. Еко пакети відзначаються високою міцністю та естетичним дизайном. Зазвичай крафтові пакети коричневого кольору ідеально підходять для упаковки харчових продуктів і легких товарів.

Особливості виробництва паперових пакетів

Виготовлення крафтових пакетів є більш дружнім до природи, ніж виготовлення упаковки з поліетилену або пластику, оскільки потребує менше природних ресурсів, що не відновлюються. Паперова упаковка підходить для ресайклінгу (вторинного використання), вона швидко розпадається на природні компоненти, не забруднюючи довкілля. Також пакети з крафтового паперу не містять шкідливих хімічних речовин і токсинів, не піддаються хлоруванню, тож така упаковка є безпечною для здоров'я людини.

Крафт-пакети є досить міцною та зносостійкою упаковкою. Щільні пакети добре утримують вологу від харчових продуктів, а також «дихають», завдяки чому продукти в таких пакетах можна зберігати довше, ніж у поліетиленовій упаковці.

Види крафт пакетів, що ми пропонуємо

Наш асортимент включає різноманітні види крафт-пакетів: з ручками та без, з віконцями та суцільні, з різними типами дна (прямокутне або квадратне), подарункові пакети, пакети з логотипом, на які можна нанести товарний знак вашого бренду, та багато іншого.

Де використовуються паперові пакети

Паперові крафт пакети з ручками та без них використовуються для пакування різних видів товарів:

  • харчових продуктів, зокрема фастфуду, оскільки пакет паперовий без ручок естетично виглядає та є гігієнічною упаковкою для їжі з собою;
  • одягу, зокрема брендовані паперові пакети популярні у бутіках;
  • побутових товарів: Ідеальні для пакування різних товарів для дому;
  • подарунків: Надають вашим подарункам стильного вигляду і при цьому екологічні.

Паперові крафт пакети від Крафтинки: чому обирають нашу продукцію

Ми пропонуємо купити пакети для використання з різною метою:

Компанія ТМ «Крафтинка» вже понад 10 років є лідером на ринку паперової упаковки. Ми пропонуємо широкий асортимент пакетів за вигідними цінами та забезпечуємо зручний процес купівлі. Ви можете замовити у нас паперові крафт-пакети оптом чи у невеликих партіях за доступною ціною. Оформлення замовлення доступне онлайн, а також ми здійснюємо доставку по всій Україні та надаємо можливість самовивезення. Ми приймаємо як готівкові, так і безготівкові платежі.

Приєднуйтесь до більш ніж 100 підприємств, які вже обрали нашу екологічно чисту упаковку. Ми завжди раді новим клієнтам.