Що таке паперовий крафт скотч

паперовий крафт скотч

Що таке паперовий крафт скотч і навіщо він потрібний

Паперовим скотчем називають клейку стрічку із крафт-паперу. Він буває різного типу, зокрема активується водою. Для цього поверхня обробляється органічним клеєм, спеціально призначеним для такого типу паперу.

Такий паперовий крафт скотч має унікальні властивості, які будуть корисні в роботі з різноманітними пакувальними матеріалами. З його допомогою можна міцно скріпити картон, папір, пластикові деталі та багато іншого. Ця паперова клейка стрічка зарекомендувала себе як надійний спосіб зміцнювати будь-які необхідні поверхні.

Переваги використання клейкої стрічки з крафту

  • Екологічне рішення. При виробництві такої клейкої стрічки використовується крафт папір. Таке рішення є повністю екологічним та безпечним для навколишнього середовища, оскільки у складі відсутній розчинник. Такий варіант клейкої стрічки є повністю безпечним для здоров'я.
  • Захист упаковки. Крафт скотч застосовується для пакування товарів. Його цілісність гарантує збереження та недоторканність упаковки, виключає можливість підробки або незапланованого розкриття.
  • Зручний та простий у використанні. Паперовий крафт скотч – це універсальне рішення для будь-яких завдань. Його можна легко відірвати чи відрізати. Це жодним чином не позначається на якості зчіпки з поверхнею.
  • Міцність. Клейка стрічка з гумованого паперу відрізняється високою міцністю, завдяки якій вона стане найкращим помічником у питаннях упаковки чи фіксації.
  • Стійкість до перепаду температур паперової клейкої стрічки. Завдяки своїй стійкості до перепадів температур такий паперовий скотч, активований водою, можна використовувати для зовнішніх робіт, в умовах зміни погоди або умов зберігання.
  • Легко відмивається після відклеювання. За необхідності скотч клейку стрічку легко можна відклеїти. Він також не залишить слідів.

Як і де використовувати паперову клейку стрічку

Паперовий скотч має широкий спектр застосування. Його можна використовувати в побуті, при будівництві, ремонті та для пакування матеріалів у комерційних цілях. Він придатний для дому, офісу, виробництв та комерційних організацій, наприклад, у сфері торгівлі та доставки. Гумована паперова стрічка потрібна, щоб упакувати предмети з різними габаритами, з'єднати внутрішню упаковку, замінити клейові шви та зафіксувати.

Перед тим, як розмістити клейку стрічку на поверхню, необхідно її активувати. Для цього потрібно нанести трохи води на сам паперовий скотч і місце, куди його планується приклеїти. Таким чином, вийде міцна склейка, сила якої збільшиться з часом. Тому важливо притримати вологу стрічку клейку кілька секунд для активації необхідного ефекту.

Де купити паперову клейку стрічку

Купити клейку стрічку оптом чи вроздріб можна на сайті ТМ Крафтинка. Тут представлений широкий вибір товарів для пакування, в основі якого використовується крафт папір. Наші консультанти підберуть для вас оптимальний варіант паперового скотчу, що самоклеїться, і підкажуть, скільки він коштує. Ціна його залежить також від додаткового дизайну. Ми пропонуємо виготовлення паперового скотчу із логотипом. Отримати своє замовлення можна або скористатися доставкою по всій Україні.