Що таке пакет з дном

Пакет з дном

Паперові крафт-пакети: особливості, застосування

Паперові пакети з широким дном – це зручне універсальне біорозкладне пакування. Їх можна використовувати для зберігання та транспортування різних предметів. Так, крафт-пакети з дном знайдуть застосування в:

 • закладах громадського харчування, кафе, ресторанах;
 • продуктових магазинах, овочевих ринках;
 • магазинах одягу, канцтоварів та побутових дрібниць;
 • кабінетах косметології;
 • магазинах техніки та електроніки;
 • приватних будинках, квартирах;
 • аптеках та фармацевтичних компаніях.

Паперові пакети можуть мати різні розміри, кольори, дизайн, щільність паперу. Також крафт-пакети бувають з різною формою дна – прямокутною чи квадратною. Нижче про них.

Паперові пакети з прямокутним дном

Крафт-пакети з прямокутним дном мають різну ширину та довжину основи. Вони ідеально підходять для зберігання та транспортування одягу чи взуття. Також пакети з прямокутним дном будуть чудовим вибором для пакування подарунків.

Пакети із квадратним дном

Такі пакети мають однакову довжину та ширину дна. Вони особливо популярні у сфері доставки їжі. Також багато хто вибирає паперові пакети з квадратним дном для побутового використання. Таке пакування використовується для організації системи зберігання. Вони можуть поміщати крупи, спеції, солодощі тощо.

Паперові крафт-пакети з прямокутним дном або квадратним низом: переваги

Паперові пакети з плоским дном мають багато переваг. Серед них:

 1. Екологічність. Пакети виготовляються з волокнистої целюлози, завдяки чому вони біорозкладні. Також такі пакети можуть бути перероблені.
 2. Безпека. Паперові пакети не містять шкідливих хімічних речовин. Це особливо важливо під час зберігання харчових продуктів, оскільки пластик може виділяти токсичні речовини, контактуючи з їжею, а паперове пакування – ні.
 3. Різноманітність форм. Пакети з плоским дном можуть мати різні форми та розміри, завдяки чому вони можуть застосовуватись у різних галузях.
 4. Зовнішній вигляд. Паперове пакування має набагато більш презентабельний і дорожчий вигляд, на відміну від поліетиленових пакетів.
 5. Різноманітність кольорів. Під час вибору палітри пакета можна використовувати унікальні кольори бренду або віддати перевагу універсальній гамі та вибрати чорне або біле пакування.
 6. Надійність. Пакети вкриті тонкою плівкою, яка надає міцності та робить пакування ще більш стійким до впливу вологи та перепадів температури.
 7. Універсальність. У пакетах, виготовлених із паперу, можна доставляти та зберігати різне – від одягу до гарячої їжі.
 8. Оптимальна ціна. Паперові пакети є недорогим пакуванням, тому підприємці, обираючи її, заощаджуватимуть кошти.
 9. Можливість розмістити рекламу. На пакетах із плоским дном можна розміщувати рекламні оголошення. Наприклад, на виріб можна нанести логотип та контактні дані компанії.

Загалом, паперові крафт-пакети з дном є гарним вибором для тих, хто піклується про екологію та шукає презентабельний, зручний та безпечний спосіб пакування.

Приклади пакетів з прямокутним дном

Відповіді на поширені питання

Купити крафт пакет з плоским дном та індивідуальним дизайном можна за доступною ціною. Точну вартість допоможуть розрахувати консультанти, вона залежатиме від складності дизайну.
Паперові пакети з широким дном використовуються у закладах громадського харчування, кафе, ресторанах, магазинах, на ринках, у кабінетах косметології, аптеках та фармацевтичних компаніях.
Паперові пакети з плоским дном виготовляються з міцного матеріалу, що робить їх придатними для повторного використання, якщо вони не пошкоджені або не помітно зношені.
Крафт пакети з дном відрізняються за кольором, розміром та дизайном, а також за формою дна. Буває плоска та прямокутна.