Що таке пакет з дном

Пакет з дном

Опис продукції

Крафт-пакет з плоским дном - це упаковка, яка виготовлена з крафт-паперу або іншого екологічно чистого матеріалу. Основною особливістю цього пакету є його плоске дно, що дозволяє йому стійко стояти на плоских поверхнях. Ось загальний опис крафт-пакету з плоским дном:

Паперові пакети з прямокутним дном

Крафт-пакети з прямокутним дном мають різну ширину та довжину основи. Вони ідеально підходять для зберігання та транспортування одягу чи взуття. Також пакети з прямокутним дном будуть чудовим вибором для пакування подарунків.

Такі пакети мають однакову довжину та ширину дна. Вони особливо популярні у сфері доставки їжі. Також багато хто вибирає паперові пакети з квадратним дном для побутового використання. Таке пакування використовується для організації системи зберігання. Вони можуть поміщати крупи, спеції, солодощі тощо.

Сфери використання пакетів з плоским дном

Заклади громадського харчування, кафе, ресторани

Продуктові магазини та овочеві ринки

Магазини одягу, канцтоварів та побутових дрібниць

Кабінети косметології

Магазинах техніки та електроніки

Приватні будинки та квартири

Аптеках та фармацевтичних компаніях

Особливості та переваги паперових пакетів

Паперові пакети з плоским дном мають багато переваг. Серед них:

Екологічна безпека пакетів з дном

1

Екологічність. Пакети виготовляються з волокнистої целюлози, завдяки чому вони біорозкладні. Також такі пакети можуть бути перероблені

Різноманітність форм пакетів з дном

2

Різноманітність форм. Пакети з плоским дном можуть мати різні форми та розміри, завдяки чому вони можуть застосовуватись у різних галузях

Зовнішній вигляд пакетів з дном

3

Зовнішній вигляд. Паперове пакування має набагато більш презентабельний і дорожчий вигляд, на відміну від поліетиленових пакетів

Різноманітність кольорів пакетів з дном

4

Різноманітність кольорів. Під час вибору палітри пакета можна використовувати унікальні кольори бренду або віддати перевагу універсальній гамі та вибрати чорне або біле пакування.

Надійність пакетів з дном

5

Надійність. Пакети вкриті тонкою плівкою, яка надає міцності та робить пакування ще більш стійким до впливу вологи та перепадів температури.

Універсальність пакетів з дном

6

Універсальність. У пакетах, виготовлених із паперу, можна доставляти та зберігати різне – від одягу до гарячої їжі.

Оптимальна ціна пакетів з дном

7

Оптимальна ціна. Паперові пакети є недорогим пакуванням, тому підприємці, обираючи її, заощаджуватимуть кошти.

Можливість розмістити рекламу на пакетах з дном

8

Можливість розмістити рекламу. На пакетах із плоским дном можна розміщувати рекламні оголошення. Наприклад, на виріб можна нанести логотип та контактні дані компанії.

Загалом, паперові крафт-пакети з дном є гарним вибором для тих, хто піклується про екологію та шукає презентабельний, зручний та безпечний

Відповіді на поширені питання

Купити крафт пакет з плоским дном та індивідуальним дизайном можна за доступною ціною. Точну вартість допоможуть розрахувати консультанти, вона залежатиме від складності дизайну.
Паперові пакети з широким дном використовуються у закладах громадського харчування, кафе, ресторанах, магазинах, на ринках, у кабінетах косметології, аптеках та фармацевтичних компаніях.
Паперові пакети з плоским дном виготовляються з міцного матеріалу, що робить їх придатними для повторного використання, якщо вони не пошкоджені або не помітно зношені.
Крафт пакети з дном відрізняються за кольором, розміром та дизайном, а також за формою дна. Буває плоска та прямокутна.

Можливо вас також цікавить

Індивідуальний друк

На якій продукції є можливість здійснювати друк Наша компанія спеціалізується на широкому спе..

Читати статю

Що таке пакет із ручками

У всьому світі значно посилюються правила використання пластику. У зв'язку з цим дедалі більше людей шукають альтернативу використанню пластикових пакетів. Оптимальною, недорогою та головне екологічно прийнятною заміною стали паперові пакети з ручками. Найчастіше зустрічаються коричневі пакети, проте деякі компанії віддають перевагу білим крафт-пакетам з ручками.

Читати статю

Що таке пакет саше

Серед усього різноманіття крафтового пакування одними з найпоширеніших є пакети типу саше. Основною відмінністю такого виду пакетів є відсутність плоского дна, а також можливість згорнути їх у формі конверта або куточком.

Читати статю