Що таке пакет із ручками

Паперові пакети із ручками | Крафтинка

У всьому світі значно посилюються правила використання пластику. У зв'язку з цим дедалі більше людей шукають альтернативу використанню пластикових пакетів. Оптимальною, недорогою та головне екологічно прийнятною заміною стали паперові пакети з ручками. Найчастіше зустрічаються коричневі пакети, проте деякі компанії віддають перевагу білим крафт-пакетам з ручками.

Паперові пакети з ручками — вигідна альтернатива пластику

Для виготовлення паперових пакетів з ручками використовується спеціальний крафт-папір, який відрізняється високою механічною міцністю. Він відносно легко переробляється та створює надійний бар'єр, що захищає від пилу та бруду. Окрім цього, використання паперових пакетів має низку істотних вигод.

Крафт-пакети з ручкою: головні переваги

  1. Екологічність. Пакети виготовляються з переробленого паперу чи інших відновлюваних ресурсів.
  2. Зручність. Багато підприємств прагнуть замовити паперові пакети з ручками, оскільки саме вони забезпечують хорошу підтримку для важких і великих предметів.
  3. Безпека. Паперові пакети безпечні для пакування харчових продуктів, оскільки не містять токсичних матеріалів.
  4. Вторинне використання. Паперові пакети можуть бути використані повторно як пакування і для перенесення різних предметів, що робить їх економічно вигідними в довгостроковій перспективі.
  5. Рекламу. Закуплені паперові пакети з ручками гуртом часто використовуються для рекламних цілей, оскільки на них можна наносити логотипи, назви брендів та іншу інформацію, що сприяє впізнаваності та просуванню бренду.

Головне – не помилитись із вибором паперових пакетів. Для цього радимо звернути увагу на такі моменти.

Як вибрати паперові пакети з ручками

  1. Якість паперу. Віддайте перевагу виробнику, який обирає надійні екологічні матеріали для створення товарів.
  2. Тип ручок. Ручки на паперових пакетах можуть бути виготовлені з різних матеріалів, наприклад, паперу, мотузок або тканини. Виберіть тип ручок, який буде відповідати вашим потребам.
  3. Ціна. Вартість може змінюватись в залежності від розміру, якості та дизайну. Зверніть увагу на оптимальний варіант за співвідношенням ціна-якість.

Паперові пакети крафт з ручками від ТМ «Крафтинка»

ТМ «Крафтинка» — виробник паперових пакетів, які задовольнять будь-які потреби. Окрім крафт-пакетів з ручками гуртом, в асортименті пакети саше, пакети з дном (прямокутним, квадратним) тощо. Всі представлені пакети відрізняються високою якістю та виготовлені з міцного, екологічно чистого матеріалу — крафт-паперу.

У нас ви зможете купити паперові пакети з ручками на будь-який смак та бюджет. Для цього достатньо повідомити нашим менеджерам ваші побажання щодо дизайну, подробиці про ваш бізнес, вимоги та способи використання пакетів, і ми запропонуємо найбільш ефективне рішення.

Приклади пакетів з ручками

Відповіді на поширені питання

Паперові пакети з ручками екологічні, адже виготовлені з переробленого біорозкладного матеріалу. Крафт пакети з ручкою міцні, багатофункціональні та естетично привабливі.
Купити паперові пакети з ручками можна, оформивши замовлення у менеджерів ТМ «Крафтинка». Вони уточнять і врахують всі деталі, необхідні для задоволення потреб вашого бізнесу.
Крафтові пакети з ручками можуть витримувати вагу до 5 кг. Показник може змінюватися залежно від розміру, конструкції, щільності паперу та типу ручок.
Пакети паперові з ручкою повинні бути з якісного матеріалу, мати надійно закріплені посилені ручки, а також правильну й добре проклеєну конструкцію з привабливим дизайном.