Що таке пакет із ручками

Паперові пакети із ручками | Крафтинка

Опис продукції

У всьому світі значно посилюються правила використання пластику. У зв'язку з цим дедалі більше людей шукають альтернативу використанню пластикових пакетів. Оптимальною, недорогою та головне екологічно прийнятною заміною стали паперові пакети з ручками. Найчастіше зустрічаються коричневі пакети, проте деякі компанії віддають перевагу білим крафт-пакетам з ручками.

Паперові пакети з ручками

Для виготовлення паперових пакетів з ручками використовується спеціальний крафт-папір, який відрізняється високою механічною міцністю. Він відносно легко переробляється та створює надійний бар'єр, що захищає від пилу та бруду. Окрім цього, використання паперових пакетів має низку істотних вигод.

ТМ «Крафтинка» — виробник паперових пакетів, які задовольнять будь-які потреби. Окрім крафт-пакетів з ручками гуртом, в асортименті пакети саше, пакети з дном (прямокутним, квадратним) тощо. Всі представлені пакети відрізняються високою якістю та виготовлені з міцного, екологічно чистого матеріалу — крафт-паперу.

Сфери використання пакетів із ручками

Магазини одягу, шоуруми, брендові магазини одягу

Заклади громадського харчування, кафе, ресторани, готелі

Гіпермаркети, супермаркети

Події та заходи

Виставки та ярмарки

Роздрібна торгівля квітами та рослинами

Крафт-пакети з ручкою: головні переваги

Паперові пакети з ручками мають багато переваг. Серед них:

Екологічна безпека пакетів з ручками

1

Екологічність. Пакети виготовляються з переробленого паперу чи інших відновлюваних ресурсів.

Зручність пакетів з ручками

2

Зручність. Багато підприємств прагнуть замовити паперові пакети з ручками, оскільки саме вони забезпечують хорошу підтримку для важких і великих предметів.

Вторинне використання пакетів з ручками

3

Вторинне використання. Паперові пакети можуть бути використані повторно як пакування і для перенесення різних предметів, що робить їх економічно вигідними в довгостроковій перспективі.

Рекламні цілі пакетів з ручками

4

Реклама. Закуплені паперові пакети з ручками гуртом часто використовуються для рекламних цілей, оскільки на них можна наносити логотипи, назви брендів , що сприяє впізнаваності та просуванню бренду.

Загалом, паперові крафт-пакети з дном є гарним вибором для тих, хто піклується про екологію та шукає презентабельний, зручний та безпечний спосіб пакування.

Відповіді на поширені питання

Паперові пакети з ручками екологічні, адже виготовлені з переробленого біорозкладного матеріалу. Крафт пакети з ручкою міцні, багатофункціональні та естетично привабливі.
Купити паперові пакети з ручками можна, оформивши замовлення у менеджерів ТМ «Крафтинка». Вони уточнять і врахують всі деталі, необхідні для задоволення потреб вашого бізнесу.
Крафтові пакети з ручками можуть витримувати вагу до 5 кг. Показник може змінюватися залежно від розміру, конструкції, щільності паперу та типу ручок.
Пакети паперові з ручкою повинні бути з якісного матеріалу, мати надійно закріплені посилені ручки, а також правильну й добре проклеєну конструкцію з привабливим дизайном.

Можливо вас також цікавить

Індивідуальний друк

На якій продукції є можливість здійснювати друк Наша компанія спеціалізується на широкому спе..

Читати статю

Що таке пакет з дном

Паперові пакети з широким дном – це зручне універсальне біорозкладне пакування. Їх можна використовувати для зберігання та транспортування різних предметів.

Читати статю

Що таке пакет саше

Серед усього різноманіття крафтового пакування одними з найпоширеніших є пакети типу саше. Основною відмінністю такого виду пакетів є відсутність плоского дна, а також можливість згорнути їх у формі конверта або куточком.

Читати статю