Пакети для напоїв

 • Акція

  Робіть свої покупки вигідніше разом з нами!

  Отримайте знижку 5% при покупці будь-яких 10 товарів і більше.

  Отримайте знижку 10% при покупці будь-яких 30 товарів і більше.

 • топ продажів
 • топ продажів
 • Акція

  Робіть свої покупки вигідніше разом з нами!

  Отримайте знижку 5% при покупці будь-яких 10 товарів і більше.

  Отримайте знижку 10% при покупці будь-яких 30 товарів і більше.

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)

Епоха пластикових пакетів поступово відходить у минуле. На заміну приходять більш екологічні, практичні та приємні на вигляд аналоги у вигляді паперових крафтових пакетів.

Слово «крафт» з німецької – це «сила». Саме за цю характеристику покупці віддають перевагу крафт-пакетам. Адже їхня міцність та зносостійкість перевірена роками активного користування.

Їхня історія почалася в далекому 1859 році. Їхня форма розвивалася та вдосконалювалася доти, доки Лютер Кроуел не винайшов паперовий пакет, у якому була одна важлива особливість – плоске дно. Завдяки такому винаходу, упакувати в крафтові пакети стало можливим об'ємні речі без грубої деформації пакування. Такі пакети мають презентабельний вигляд і стали найпопулярнішим варіантом у виборі пакування для подарунків.

Крафтові пакети під пляшку

Вибрати в подарунок пляшку якісного алкоголю, що буде до вподоби адресату, стало безпрограшним варіантом. Такий презент безперечно порадує одержувача. Але важливим елементом такого рішення є пакування для напоїв, увагу якій варто приділяти не менше ніж подарунка.

Як вибрати подарунковий пакет під пляшку

Під час вибору подарункового пакування для алкогольної продукції необхідно звернути увагу на такі фактори:

 1. Правильний розмір. Цей параметр важливий не тільки для зручного транспортування. Адже саме від розміру залежить те, яку вагу можна помістити всередину пакета. Але також йдеться про зовнішній вигляд вашого подарунка. Варто вибрати такий пакет, в якому подарунок буде ховатися повністю, але й не буде набагато меншим.
 2. Відповідність пакування подарунка. Скромний символічний презент достатньо буде запакувати в крафтовий пакет для пляшки. Простіше кажучи, пакування не повинна бути дорожчою за подарунок.
 3. Дизайн. Вибираючи вигляд пакування для пляшки, варто орієнтуватися на одержувача подарунка. Зробіть акцент на його смаках. Можливо, це буде символічний напис, логотип, улюблений колір чи зображення. Для тих, хто не дуже обізнаний з уподобаннями одержувача, є універсальні варіанти з нейтральним оформленням. На нашому сайті ви знайдете широкий асортимент дизайнів пакування, а також зможете замовити свій унікальний.
 4. Практичність. Не варто обмежуватися лише візуальною привабливістю подарунка. Зверніть увагу також на міцність пакета для пляшки. Він має бути своєрідним бар'єром між вмістом та зовнішніми факторами погоди, особливостями транспортування чи зберігання.

Які переваги мають крафтові пакети для пляшок

Про міцність цього виду пакування говорить сама назва. Адже під час його виготовлення використовується спеціальний щільний папір, який дозволяє витримати вагу набагато більшу, ніж вага однієї пляшки. Паперовий пакет під пляшку оснащений міцною закрученою ручкою, яка прикріплена із внутрішньої сторони.

Усі вироби, зокрема крафтові пакети під пляшку, виготовлені з натурального матеріалу. За його основу повторно перероблений папір. Він повністю екологічний і швидко розкладається, що є безпечним для навколишнього середовища. Такі паперові пакети для пляшок можна використовувати не раз. Це рішення дозволить економно вживати ресурси та підтримати екологічні рішення.

Де краще придбати пакети для пляшок

ТМ «Крафтинка» займається екологічним виробництвом пакувальних матеріалів, крафт-пакетів для пляшки та інших необхідних розмірів та пропонує придбати свою продукцію високої якості гуртом та в роздріб за доступною ціною з доставкою по всій Україні.

Місією нашої компанії є не лише виробництво якісних пакувальних матеріалів. Важливим аспектом нашої роботи є висока екологічність у виробництві продукції. Купити пакети для пляшок у нашому інтернет-магазині – подбати про навколишню природу.

Окрім високоякісних матеріалів, пакети для напоїв нашого виробництва відрізняються широкою лінійкою різних дизайнів для будь-якого випадку. Також можливе замовлення індивідуальної продукції за необхідними розмірами та розробка дизайну для корпоративних клієнтів із логотипом, написом або зображенням у загальній стилістиці бренду. Це робить звичайний паперовий пакет під пляшку стильною візитною карткою, що підвищить впізнаваність бренду.

Сучасне обладнання, яке ми використовуємо для виробництва нашої продукції, гарантує результат високої якості та повну відповідність до побажань замовника.

Відповіді на поширені питання

ТМ «Крафтинка» пропонує пакети для напоїв у формі саше у трьох розмірних варіантах. Також як упаковку для пляшок можна розглянути інші паперові пакети, представлені в асортименті.
Придбати крафт пакети для пляшок можна на сайті, ознайомившись з асортиментом, а також замовити з індивідуальним дизайном.
Пакети для пляшок ТМ «Крафтинка» виготовлені з натурального матеріалу. Він повністю екологічний і швидко розкладається, що є безпечним для довкілля.
Крафтові пакети під пляшку можуть знадобитися у таких сферах діяльності: кафе, ресторани, виробництво напоїв, кейтеринг, організація заходів тощо.