Що таке крафт папір у рулонах

Що таке крафт папір у рулонах

Дедалі більше людей активно цікавляться темою екології та сталого розвитку. Вони розмірковують про те, як наші дії впливають на довкілля та шукають способи зробити внесок у збереження нашої планети. Одним із таких є купівля крафтового паперу в рулоні.

Крафтовий папір для пакування: альтернатива, яка врятує планету

Крафт-папір — це вид паперу, виготовлений із натуральної целюлози. Отримують крафт папір шляхом перероблення деревних волокон методом хімічного відбілювання без використання хлору. Це робить крафт папір більш екологічно чистим, ніж інші види паперу.

крафт бумага в рулонах

Залежно від виробництва, крафт папір може мати різну гладкість і щільність, що дає змогу використовувати крафт-папір у рулонах для різних цілей і в різних галузях. Так, крафтовий папір у рулоні широко використовується в галузі промисловості та перевезення товарів. Але найчастіше крафт папір у рулонах використовується для пакування. Адже крафтовий папір для пакування поєднує в собі високу якість і біологічне розкладання.

Крафт папір у рулонах: ключові переваги

Крафтовий папір у рулоні має низку незаперечних переваг, зокрема:

  1. Екологічність. Крафт папір абсолютно нетоксичний. Крафт папір у рулонах виробляється з рослинних волокон і не відбілюється хлором.
  2. Зовнішній вигляд. Папір крафт у рулонах вирізняється приємним, натуральним виглядом.
  3. Міцність та надійність. Вироби з крафт паперу вкрай міцні, витримують перепади температур. Також якщо купити крафт папір у рулоні та обгорнути в нього продукти, вони будуть більш надійно захищені під час транспортування.
  4. Зручність. Пакування з крафт-паперу мають зручний дизайн і легко перетворюються на тримач для продуктів.
крафт бумага в рулонах

Завдяки всім вищевказаним перевагам використання крафт-паперу досить популярне серед різних виробників. Багато хто вирішує купити крафт-папір у рулоні, оскільки це не тільки вигідно, а й сприяє популярності компанії. Бізнеси, які використовують крафтовий папір для пакування, отримують позитивний імідж в очах споживачів, що призводить до збільшення продажів.

Де купити крафт-папір у рулоні

ТМ «Крафтинка» — місце, де ви можете купити крафт папір у рулоні. Компанія займається виробництвом не тільки крафтового паперу в рулонах, а й виробів з нього. Наприклад, окрім крафт паперу в рулонах, представлене пакування для фастфуду, напоїв тощо.

Купити крафт папір рулон від ТМ «Крафтинка» вигідно, адже:

  • крафт папір у рулонах більш економічний у використанні;
  • ідеально підходить для пакування та обгортання габаритних товарів;
  • крафтовий папір у рулоні доступний у різних розмірах і щільності.

Якщо ви плануєте купити крафт папір у рулоні, сміливо звертайтеся до наших менеджерів. Вони допоможуть вам обрати саме той крафтовий папір у рулоні, який відповідатиме вимогам вашого бізнесу.

Відповіді на поширені питання

Пакування товарів за допомогою крафт-паперу в рулонах має низку переваг. Наприклад, рулон крафт-паперу зручний у використанні, адже можна відірвати потрібну кількість пакувального матеріалу. Окрім цього, крафтовий папір абсолютно нетоксичний, відрізняється міцністю та привабливим зовнішнім виглядом.
Купити крафт-папір у рулоні можна для використання у різних галузях. Найчастіше його використовують для пакування, однак він також підходить для застосування в галузі промисловості та перевезення товарів.
Крафтовий папір у рулонах є більш щільним, міцним та стійким до розриву завдяки своїй волокнистій структурі. Водночас обгортковий папір легше рветься та витримує навантаження набагато гірше, адже його основне призначення — це декоративне оформлення товару, а не його захист.
Купити крафт папір у рулонах від ТМ «Крафтинка» ви можете як у Києві, так і з оперативною доставкою по всій території України. Для цього ви можете скористатися послугами перевізника, який вам підходить.