Що таке пакет саше

Звичайний пакет саше

Опис продукції

Серед усього різноманіття крафтового пакування одними з найпоширеніших є пакети типу саше. Основною відмінністю такого виду пакетів є відсутність плоского дна, а також можливість згорнути їх у формі конверта або куточком. Завдяки такій конструкції пакети саше зберігають цілісність упакованого продукту, а також захищають його від зовнішніх впливів. Розглянемо детальніше, що таке саше пакет і які ще переваги він має.

Що являє собою пакет саше?

Паперові пакети саше — це універсальний та екологічно чистий вид пакування, який може застосовуватися для перевезення та зберігання різноманітних товарів.

Загалом, такий вид пакування є багатофункціональним та універсальним, оскільки підходять паперові пакети саше для пакування випічки та кондитерських виробів, різноманітних готових страв, сипучих продуктів, фруктів та овочів, а також косметичної продукції, аксесуарів та інших виробів.

Сфери використання пакетів саше

Роздрібна торгівля у магазинах і супермаркетах

Ресторани, кафе, фастфуди та інші заклади громадського харчування

Аптеки

Продаж косметики та парфумерії

Особливості та переваги паперових пакетів

Окрім своєї універсальності, пакети саше також мають такі ключові особливості:

Екологічна безпека пакетів саше

1

Екологічна безпека, що дозволяє контактувати з харчовими продуктами, а також утилізувати без шкоди для навколишнього середовища

Пакети саше на замовлення з логотипом

2

Можливість придбати саше пакети на замовлення з логотипом, щоб створити унікальне пакування продукції, що реалізується.

Збільшення терміну зберігання в пакетах саше

3

Збільшення терміну зберігання деяких продуктів

Простота та функціональність пакетів саше

4

Простота та функціональність

Естетична привабливість пакетів саше

5

Естетична привабливість

Компактність і невелика вага пакетів саше

6

Компактність і невелика вага

Існує декілька видів паперових пакетів саше. Зокрема, пакет саше може бути виконаний із крафтпаперу різних кольорів (бурого, світло-коричневого або білого) та різної щільності. Також вони представлені в різних розмірах та формах, що дозволяє підібрати відповідний варіант для кожного окремого товару. Окрім того, в деяких пакетах саше може бути спеціальне покриття, яке робить пакування жиростійким та вологонепроникним.

Відповіді на поширені питання

Пакет саше є універсальним видом паковання, виготовленим із міцного крафт-паперу. Пакети типу саше чудово підходять для пакування різних категорій товарів, для їх зручного зберігання та ефектної презентації споживачам.
Паперові пакети саше з прямокутним дном призначені для пакування досить великих товарів, а пакети саше у формі стіка підійдуть для фасування невеликих порцій продукції. Водночас пакет дой-пак оснащений спеціальною застібкою, завдяки якій продукція не втрачає своїх властивостей та аромату.
Купити паперові пакети саше від ТМ «Крафтинка» можна за індивідуальним запитом. Це дозволить підібрати такий пакет паперовий саше, який ідеально підходитиме саме для ваших потреб. Також ви можете замовити пакети саше з логотипом, щоб перетворити звичайне паковання на рекламний інструмент.
Крафт-пакети саше широко використовуються в різних сферах завдяки своїй універсальності та практичності. Як правило, їх застосовують у харчовій промисловості, у закладах громадського харчування та інших галузях роздрібної торгівлі.

Можливо вас також цікавить

Індивідуальний друк

На якій продукції є можливість здійснювати друк Наша компанія спеціалізується на широкому спе..

Читати статю

Що таке пакет із ручками

У всьому світі значно посилюються правила використання пластику. У зв'язку з цим дедалі більше людей шукають альтернативу використанню пластикових пакетів. Оптимальною, недорогою та головне екологічно прийнятною заміною стали паперові пакети з ручками. Найчастіше зустрічаються коричневі пакети, проте деякі компанії віддають перевагу білим крафт-пакетам з ручками.

Читати статю

Що таке пакет з дном

Паперові пакети з широким дном – це зручне універсальне біорозкладне пакування. Їх можна використовувати для зберігання та транспортування різних предметів.

Читати статю