Чому саме ми

Чому саме ми | Крафтинка

Компанія ТМ Крафтинка – ваш надійний постачальник пакувальних матеріалів із паперу. Ми пропонуємо комплексні рішення для підприємств та торгових мереж оптом і в роздріб. Нам довіряють і повертаються до нас.

Чому наші клієнти стають постійними

Екологічне виробництво

Пакети паперові екологічні, оскільки у виробництві використовується біорозкладний матеріал. Він не накопичується в природі протягом багатьох років. Паперова упаковка більш екологічна, ніж пластикова, адже вона не містить токсичних хімічних сполук, які можуть вивільнятися в їжу або напої. Окрім того, пакети паперові відрізняються міцністю та зносостійкістю, що дозволяє їм витримувати великі навантаження.

Унікальний дизайн

Пакети паперові можуть бути легко прикрашені, що робить їх привабливими для покупців та допомагає виділитися на полицях магазинів. Додатково можна замовити розробку унікального дизайну. Наприклад, популярністю користуються паперові пакети з логотипом.

Доступна ціна

Пакети паперові є доступним варіантом для всіх. Наша компанія пропонує найвигідніші варіанти по Україні.

Різноманітність форм

Паперові пакети, до переваг яких можна віднести універсальність, можуть бути виготовлені у різних формах. Це дозволяє використовувати їх для пакування різних товарів.

Успішний багаторічний досвід

ТМ Крафтинка є провідним виробником пакетів з крафт паперу в Україні понад 10 років та є офіційними постачальниками для понад 100 підприємств. Надійна співпраця зумовлена забезпеченням стабільних поставок з належною оперативністю та збереженням гарантій високої якості продукції. Ми цінуємо кожного клієнта, тому підбираємо найбільш зручні рішення індивідуально.

Доставка по всій Україні

Купити пакети з крафт паперу ТМ Крафтинка можна з доставкою по всій Україні. Завдяки власному складському логістичному центру клієнт отримує своє замовлення в найкоротші терміни.

Крафтинка сьогодні

Наше виробництво цілком екологічне, в основі лежить турбота про навколишню природу та здоров'я споживачів. Крафтинка має власний складський логістичний комплекс, що дозволяє оперативно формувати та доставляти замовлення по всій Україні. Ми є офіційними постачальниками пакувальної продукції для понад 100 підприємств.

Крафтинка – ваш надійний постачальник якісної паперової продукції для пакування.