Що таке крафт пакет саше

Звичайний пакет саше

Розміри

Стандартні розміри для пакету-саше: В 239 x Ш 239 x Г 69 mm

Для пакування різних товарів у магазинах, кафе та кондитерських дедалі частіше стали використовувати паперові пакети замість поліетиленових. Насамперед це зумовлено їхньою безпекою та екологічністю. Окрім того, продукція у таких стильних пакетах виглядає більш презентабельно.

Серед усього різноманіття крафтового пакування одними з найпоширеніших є пакети типу саше. Основною відмінністю такого виду пакетів є відсутність плоского дна, а також можливість згорнути їх у формі конверта або куточком. Завдяки такій конструкції пакети саше зберігають цілісність упакованого продукту, а також захищають його від зовнішніх впливів. Розглянемо детальніше, що таке пакет саше та які ще переваги він має.

Що являє собою пакет саше

Паперові пакети саше зазвичай використовуються для упаковки різних видів продуктів або предметів. Вони надійно закриваються, щоб запобігти випаданню вмісту.

Найчастіше паперові крафт пакети саше використовуються у таких сферах:

Загалом, такий вид пакування є багатофункціональним та універсальним, оскільки підходять пакети паперові саше для пакування випічки та кондитерських виробів, різноманітних готових страв, сипучих продуктів, фруктів та овочів, а також косметичної продукції, аксесуарів та інших виробів.

Особливості та переваги паперових пакетів

Окрім своєї універсальності, пакети саше також мають такі ключові особливості:

  • екологічна безпека, що дозволяє контактувати з харчовими продуктами, а також утилізувати без шкоди для навколишнього середовища;
  • збільшення терміну зберігання деяких продуктів;
  • простота та функціональність;
  • компактність і невелика вага;
  • естетична привабливість;
  • можливість пакети саше купити на замовлення з логотипом, щоб створити унікальну упаковку продукції, яка реалізується вашим бізнесом.

Існує декілька видів паперових пакетів саше. Зокрема, пакет саше може бути виконаний із крафтпаперу різних кольорів (бурого, світло-коричневого або білого) та різної щільності. Також вони представлені в різних розмірах та формах, що дозволяє підібрати відповідний варіант для кожного окремого товару. Окрім того, в деяких пакетах саше може бути спеціальне покриття, яке робить пакування жиростійким та вологонепроникним.

Де вигідно купити пакети саше

Пакети саше — це важливий витратний матеріал для різних компаній у сфері обслуговування, тому замовляти їх гуртом і в роздріб варто лише у надійного постачальника. ТМ «Крафтинка» є одним із провідних виробників в Україні, що виготовляє пакування із переробленого паперу. Зокрема, ви можете придбати пакети саше гуртом за низькою вартістю та з гарантією якості.

Крафт пакет саше — чудовий спосіб просування вашого бренду, завдяки якому можна підкреслити індивідуальний стиль компанії. Для цього пропонуються пакети саше з логотипом, які виготовляються на замовлення.

Щоб вибрані саше пакети замовити у необхідній кількості, зв'яжіться з менеджерами компанії за контактним номером телефону або залишайте заявку на сайті.

Доставка крафт пакетів здійснюється у різні населені пункти України. Крафтові пакети з паперу від ТМ «Крафтинка» – це поєднання міцності, екологічності, стійкості, приємного зовнішнього вигляду та високої якості. Також за потреби ми виготовимо для вас унікальні рішення.

Приклади пакетів-саше

Пакети-саше в магазині